Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Blog

MASZ JESZCZE CZAS BY ŻYĆ NAPRAWDĘ

Patrycja Pruchnik

fot. Maya

fot. Maya

Przywykliśmy za normalny uznawać sposób życia, w którym nieustannie odnosimy się do przeszłych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Robiąc uniki od trudności i bólu próbujemy radzić sobie w teraźniejszości tak naprawdę zupełnie jej nie widząc. Na podstawie przeszłości budujemy przyszłość utkaną z jej wzlotów, upadków i przyszłych nadziei.

Ach, gdybym tylko mogła pokazać Ci inny sposób bycia... taki, w którym wszystko to nie ma większego znaczenia, taki, w którym odczuwasz wdzięczność za każdą chwilę jaką by nie była...

Przeszłości nie ma a przyszłość jeszcze nie nadeszła a my wciąż zajęci jesteśmy radzeniem sobie z wydumanymi nimi... Z chwili na chwilę przegapiamy Ten dzień... i jeszcze wydaje nam się, że żyjemy. Lecz czy to jest prawda?

Wierzymy, że idziemy do przodu, a tak naprawdę kręcimy się w kółko...wciąż odtwarzając ten sam życia film...Na każdy temat musimy mieć swoje zdanie, swój własny świato-poli-pogląd... Choć ten najbardziej rani nas samych...

To martwe życie uznaliśmy za całkiem normalne, ...zaburzenie, za kwintesencję ludzkiego życia...

Ach, jaka szkoda...

Zapewne przeczuwasz, że mam tutaj rację, lecz czy starczy ci odwagi by to martwe życie opuścić?

Ach, gdybym mogła pokazać Ci jaki ten sam świat może być wspaniały, jak piękni ludzie i jakim Ty Jesteś...

Zwyczajnie zapomniałeś...

Nie wiesz nawet, że całe życie tego szukasz.

Nieważne co Cię czeka za chwilę i nie ważne co stało się wczoraj Ten moment nie powtórzy się nigdy ...i to spotkanie...

Zawracaj, ten dziki pęd donikąd nie doprowadzi... masz jeszcze czas by żyć naprawdę ...by się obudzić. Istnieje inny sposób bycia, przepiękny i na wskroś prawdziwy.

Być może dziś mi nie wierzysz, zapewniam Cię jednak całym swym Sercem - Tak, jest to możliwe... i z tego Serca życzę Ci byś nie tylko o tym czytał czy mówił lecz byś tego nieustannie doświadczał.

~Nitya~ , 01-08-2017