Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KALENDARZ

Satsang z Nityą i Detox w Antoniowie, 18 - 25 sierpnia

retreat.jpg

Zapraszamy na tygodniowy Satsang odosobnienie w ciszy z Nityą w Białym Domu www.bialydom.net.pl . Odosobnienie połączone będzie z detoksem i wykładami dotyczącymi zdrowego żywienia prowadzonym przez Laurenta De Bremaeker, założyciela Żywej Kuchni.
Zapraszamy do Antoniowa w Góry Izerskie na łono pięknej natury, w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku cywilizacji. Odosobnienie odbywać się będzie w języku polskim i angielskim.

Nitya prowadzi satsangi i medytacje w duchu niedualności (non-duality). Jej bezpośrednim nauczycielem i mistrzem jest Sri Mooji. Nitya dzieli się rozpoznaniem z Jego błogosławieństwem.
Prowadzi poszukujących do Źródła, zachęcając do wejrzenia poza umysł, oraz do zadania w głębi siebie pytania: Kim Jestem?

Nie ma żadnej specjalnej drogi ani sposobu na bycie Świadomością. Odkrywa się ona sama kiedy wszystkie techniki i systemy, których do tej pory próbowaliśmy zawiodą. Ten ból, zawód przygotowuje grunt do obudzenia się. Dzięki niemu umysł zaczyna wchodzić w stan intymnego poddania...Wtedy tak naprawdę zaczyna słuchać.

A słuchając

Słyszeć

Siebie....

Tao

Podczas odosobnienia będzie również praca z ciałem: medytacje dynamiczne Osho, joga, taniec, wykłady dotyczące żywienia oraz inne spontaniczne aktywności, które będą wspierały proces satsangu.

Laurent de Bremaeker pochodzi z Belgii. Jest pełnym pasji młodym szefem kuchni i specjalistą od zdrowego żywienia. Szkolił się w najlepszych instytutach kulinarnych świata, w których jedzenie traktowane jest jak lekarstwo. Uczył się m.in. od Matthew Kenney w Santa Monica, w integracyjnej szkole zdrowia i odżywiania w Nowym Jorku oraz w Hippocrates Health Institute w West Palm Beach na Florydzie. Zdobytą wiedzą dzieli się na warsztatach kulinarnych, wykładach oraz detoksach organizowanych w różnych częściach świata. Jest autorem książki o relacji pomiędzy jedzeniem, a odżywianiem.

Na dwa tygodnie przed odosobnieniem zostaną przesłane wskazówki dotyczące odżywiania, które będą wspierały detoks. Szczegóły dotyczące detoksu zostaną przesłane później.

TERMIN
18 - 25 sierpnia 2019
Odosobnienie rozpocznie się w niedzielę kolacją oraz satsangem. Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie do godziny 18.00. Zakończymy w niedzielę po satsangu i obiedzie.

MIEJSCE
Biały Dom jest miejscem, gdzie spokój i piękno natury w oprawie czterech pór roku naturalnie współbrzmi z praktyką, medytacją, odpoczynkiem oraz ciepłem przebywania w grupie.

Satsangi odbywać się będą w pięknej sali z widokiem na Góry Izerskie i Sudety. Zakwaterowanie w drewnianych i niealergicznych dwu- i trzyosobowych pokojach z łazienkami.

KONTAKT
Zapisy drogą mailową na adres: kgojzewska@gmail.com, w tytule maila proszę podać Imię, Nawisko + Antoniów Sierpień 2019
kgojzewska@gmail.com
tel. 00 48600228429

OPŁATA
1700 PLN do końca maja, od czerwca opłata 1850 PLN
Wpłata zaliczki 300 PLN na konto:
Patrycja Pruchnik Millenium bank 931160 2202 0000 0003 5553 6916
W tytule przelewu prosimy wpisać - imię i nazwisko Antoniów 2019
Ilość miejsc jest ograniczona.

Zaliczka będzie bezzwrotna na dwa tygodnie przed odosobnieniem.

Zapraszamy :)

 


Kolejne Spotkania

Wrzesień (20 - 22.09) - Satsang w Danii (Kopenhaga i Solager)

 

NITYA PATRYCJA PRUCHNIK - FACEBOOK

GRUPA SATSANG / SATSANG GROUP - FACEBOOK1