Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Satsang w Katowicach Nitya i Ragi Kadirgamar

Dodawanie wydarzen

KALENDARZ

Back to All Events

Satsang w Katowicach Nitya i Ragi Kadirgamar


Satsang z Nityą Patrycją Pruchnik i Ragi Kadirgamar w Katowicach

Zapraszamy Was do rozpoznania świadomości jako waszej prawdziwej natury oraz do odkrycia spokoju umysłu.
Naszą naturą jest Świadomość, Źródło, Bóg, Uniwersalna Energia, wieczna i nieskończona, pełna i doskonała. Ta wiedza jest zawsze obecna w każdym człowieku. Umiejscowienie identyfikacji tylko w ciele i umyśle powoduje, że cierpimy i mamy poczucie oddzielenia. Kiedy odpadają fałszywe wierzenia pojawia się nowe zrozumienie. Uczymy się integrować „Rozumienie” naszej Prawdziwej Natury w życiu codziennym, odnajdujemy Spokój i Harmonię ze sobą oraz innymi. Życie wolne od poczucia winy, wstydu, obwiniania, nienawiści, dumy, oczekiwań sprawia, że akceptujemy to, 'Co Jest’, a życie płynie spontanicznie z chwili na chwilę. 
Życie wolne od cierpienia jest naszą podstawową naturą, dostępną w każdym już teraz.

Nitya
Nauczycielem i mistrzem Patrycji jest Sri Mooji. Prowadzi satsangi oraz medytacje nakierowane na badanie samego siebie w tradycji Advaita Vedanty z jego błogosławieństwem.
„Niczego nowego nie zamierzam Cię uczyć, mogę jedynie spróbować przypomnieć Ci to, co jest z Tobą zawsze – przykryte niekiedy kurzem błędnych wyobrażeń i pożyczonych tożsamości. Zapraszam Cię na spotkanie ze sobą, z medytacją, odpoczynkiem od umysłu, jego przekonań, pragnień, czy zmartwień – spotkanie w miejscu, w którym wszystko jest jak być powinno, niezależnie od okoliczności.
Chociaż nie mam żadnej misji, ani potrzeby zbawiania świata, dzielenie się z osobami, które pragną spojrzeć do wewnątrz oraz gotowe są zadać sobie pytanie; „Kim jestem?" jest moją ogromną pasja. Rozwikłanie tego zagadnienia... rozwiązuje wszystkie inne.”

Ragi
Ragi prowadzi poszukiwaczy duchowych w stronę ich prawdziwej natury od 10 lat. Od 2005 roku organizuje medytacje, oraz grupy nakierowane na samoświadomość, Ostatnie 5 lat robi Satsangi w duchu Advaita Vedanty. Jego nauczycielem, Guru jest Ramesh Balshekar z którym spędził 5 lat regularnie odwiedzając go w jego domu w Bombaju. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz nauczaniem które otrzymał. Na jego przekaz mieli też wpływ Ramana Maharishi oraz Nisargadatta Maharaj (nauczyciel Ramesha). W ciągu 10 lat Ragi nauczył się oraz praktykował kilka rodzajów medytacji, jogę, oraz energetyczne uzdrawianie. Prowadzi coaching indywidualny oraz rozwojowy coaching dla firm. Pracuje również jako architekt. Mieszka w Tiruvannamalai w Indiach.

„Świadomość jest wszystkim co jest, to nie ty jesteś sprawcą. Wszystko wydarza się tak jak powinno, spontanicznie…” Ramesh Balshekar

Więcej informacji:
https://raghavanadvaita.wordpress.com/
http://rameshbalsekar.com/

TERMIN: 26 – 27 maj 2016 (czwartek - piątek)

MIEJSCE: ul. Francuska 12, Katowice (Budynek Starej Biblioteki Śląskiej) 

GODZINY SATSANGU:

26 maj 2016 - CZWARTEK
16:00 – 18:00 Satsang

27 maj 2016 - PIĄTEK
16:00 – 18:00 Satsang

ZAPISY:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: niem.mag@gmail.com (Magda Niemczyk, tel. 696 30 33 40), tytuł maila: „satsang Katowice”
Prosimy o wcześniejszą rejestrację mailową. 

Uwaga: mamy do dyspozycji kilkanaście krzeseł oraz koce (krzeseł może dla wszystkich nie wystarczyć).

OPŁATA:
Pojedyncza sesja: 70zł